очі і брови


  • макіяж очей
    макіяж очей
  • Корекція бров
    Корекція бров
  • ліфтинг вій
    ліфтинг вій

Новинка в косметології кератиновий ліфтинг вій, а також нарощування вій.

Про ПРОЦЕДУРІ

Процедура абсолютно нешкідлива і включає в себе етапи завивки вій, насичення вітамінами і кератином, завдяки яким волоски вій стають товщі і довше, набуваючи здоровий блиск, а потім вії фарбуються в необхідний тон і проводиться закріплення всіх ефектів.

По суті, це аналог кератинового відновлення волосся, тільки для вій. Завдяки кератірованію вії стає густішим і товщі, формується гарний вигин, за рахунок загального подовження і збільшення обсягу піднімається верхню повіку і створюється ефект «відкритого погляду».

Крім декоративної функції, процедура ще й відновлює вії, за рахунок наповнення їх пігментом, кератином і вітамінами. Тобто, вона абсолютно безпечна для здоров'я в загальному, і для вій зокрема.

Ліфтинг вій виконується в кілька основних етапів:

1. Вії викладають на спеціальну силіконову накладку, і наносять на них засіб, яке і виконує безпосередній ліфтинг (підняття вій).

2. Потім вії наповнюють відтіночним пігментом, який надає їм виразний колір.

3. Останнім йде оздоровчий етап - на вії наносять склад з вітамінами, aminokislotami і proteinami. Саме він відповідає за зміцнення і оздоровлення вій.

Після цього 24 години не можна вмиватися, щоб вій не торкалася вода. А далі, настає магія - ефект накладних вій, яких не буває від обіцяних в рекламі тушею. Вії дійсно стають набагато темніше, густіше і довше. До речі, фарбувати їх тушшю абсолютно не заборонено.

Головна відмінність кератинового ліфтингу від, вже звичного нам, нарощування вій - можна сміливо спати особою в подушку (вії не відпадають і не гнуться), вмиватися будь-якими засобами і гарячою водою, плавати в морі і хлорованої басейні.

Ефект від процедури триває близько 3 місяців без необхідності корекції.

Чарівний ефект від процедури підтверджують тисячі захоплених відгуків і фотографій дівчат. мабуть, keratinovиy вантажопідйомні батогів - Це наше нову секретну зброю для спокушання чоловіків!

 Наші послуги