Послуги апарату Kuma Shape III


Апарат вакуумно-роликового масажу Kuma Shape 3 успішно використовує сучасну технологію для виконання процедур спрямованих на усунення целюліту, корекцію фігури, зменшення обсягів (безопераційну ліпосакцію) і підвищення пружності шкіри. Дуже зручний в експлуатації і обслуговуванні завдяки інформаційному дисплею російською мовою, за допомогою якого користувач інформується про стан апарату в цілому і контролює весь час роботи апликатора або маиіпули. Даний апарат прийшов на зміну легендарному Kuma Shape 2 і став ще більш зручним в роботі, менш шумним і більш продуктивним. Збільшився сенсорний дисплей до 10.4 дюйма, вакуумні чаші замінені з пластика на ударостійке скло і збільшено кількість вакуумних насосів до трьох замість одного. Дана модернізація призвела до зниження тривалості процедури і значно збільшило потужність апарату. Вакуумно-роликовий масаж став більш чутливий, не дивлячись на підвищену потужність, а маніпула зручніше при роботі. Dobavlen bipolyarnиy РФ, який функціонує на великий і маленької насадки, дуже точно контролюючи і оптимізуючи видається енергію. Безліч підприємств в Росії по достоїнству оцінили нововведення компанії, заявляючи про зручність і простоту в роботі з апаратом, демонструючи позитивні результати своєї роботи.

1. Корекція фігури

Одночасна дія вакууму, механічних роликів, інфрачервоного світла (І.К.) і RF енергії, дозволяє апарату Kuma Shape 3 впливати на зони жирових відкладень, значно активізуючи обмінні процеси всіх шарів шкіри і підшкірно-жирової клітковини. Такий принципово новий підхід в області естетичної медицини дозволяє за короткий термін не тільки забезпечити стрункість фігури, але і підтягнути, розгладити шкіру, а також поліпшити її пружність.

2. Усунення целюліту і масаж

Застосування апарату Kuma Shape 3 дозволяє надавати тепловий вплив на тканини, схильні до целюліту. Ролики в поєднанні з вакуумом ніжно масажують шкіру, що сприяє проникненню тепла і передачі енергії в дерму і гиподерму, покращуючи циркуляцію крові. кров, на яку в першу чергу спрямована дія інфрачервоного світла (І.К.) і високочастотного RF струму, краще насичується киснем. це, в свою чергу активізує метаболічний розпад жиру, запасеного жировими клітинами (ліполіз), що призводить до зменшення обсягу самих жирових клітин. Таким чином, вдається усунути ефект «апельсинової кірки» основною причиною якої є розростання жирових клітин за межі сполучної тканини. В результаті, відбувається значне зменшення обсягів, усуваються ознаки целюліту, а в місцях лікування шкіра розгладжується і підтягується.

3. Скорочення обсягу і видалення жирових відкладень

П'яти процедур достатньо для помітного позбавлення від зайвих сантиметрів. відновлення структури, підвищення пружності і еластичності шкіри поліпшується при цьому на 20-30%. Пролонгований ефект після курсу лікування буде найбільш помітним через 3-4 тижні після останньої процедури.

4. підвищення тонусу

Кума Форма Апарат 3 не тільки ефективно відновлює зовнішній вигляд і функції всіх шарів шкіри при целюліті, але і покращує переносимість фізичних навантажень, знімає стан хронічної втоми, тобто здатний надавати загальну тонізуючу дію на організм в цілому.

переваги:

1. При роботі з підшкірної жирової тканиною, біполярний RF спільно з двома маніпула і автоматичними роликами, може проникати в підшкірний шар від 0,5 до 1,5 см показуючи ефект вже після першої процедури.
2. Інфрачервоне світло нагріває сполучні тканини прискорюючи процес регенерації колагенових і еластичних волокон. Така дія покращує кровообіг і циркуляцію лімфи, підвищуючи метаболізм.
3. Регульований вакуум з двома роликами і електродами дозволяє всмоктувати цільову область, спираючись на конкретну зону обробки. Таким чином можна зробити лікування точним і ефективним. Автоматичне обертання роликів робить лікування більш комфортним.

 

Що особливого в апараті Kuma Shape?
і форма — це єдиний апарат, який використовує поєднання чотирьох прогресивних технологій: Bipolyarnaya radiochastotnaya РФ - еnergiya, вакуум, світлолікування (червоний і інфрачервоний спектри), а так же автомассаж, доповнюючи світлову і біополярной енергію негативним пульсовим тиском і механічним впливом. Дуже важлива перевага KUMA Shape в порівнянні з іншими апаратами термоліфтінга — строго локалізоване вплив. Апарат має найбільшу ефективність в процедурах RF-ліфтингу шкіри обличчя і тіла, а також в процедурах схуднення, корекції фігури і антицелюлітних программах.В яких випадках найбільш ефективним є застосування KUMA Shape? Процедури на апараті KUMA Shape допомагають вирішити багато вікові та естетичні проблеми особи і тіла. Причому настільки дієво, що представляють собою повноцінну альтернативу хірургічних методів

Технічні характеристики:

потужність RF: 50 вага
частота RF: 10 мГц
Потужність інфрачервоного променя: 20 вага
Довжина радіо хвилі IR: 700-2500 нм
вакуум: 0-0,07 МПа, 0-50 на
Режими роботи: безперервно і імпульсно
Система охолодження: водяне, повітряне та напівпровідниковий
тип дисплея: 10.4 TFT сенсорний екран
розміри насадок: велика насадка — 50 мм / 55 мм, маленька насадка — 37 мм / 23 мм
Розміри (Д / Ш / В): 360/550/800 мм, 1420/216/315 мм
електронне харчування: 110-220+10 V
частота напруги: 50/60 HZ
Вага брутто: 50 кг
Гарантія: 12 міс
Країна виробник: Китай

 

показання:

— надлишкові жирові відкладення;
— явища целюліту;
— розтяжки, стрії після схуднення, вагітності;
— dryablaya шкіри, зниження пружності, тургору шкіри;
— набряклість тканин;
— друге підборіддя;
— зморшки на обличчі.

Курс складається з 6-10 процедур, що проводяться з частотою 1 раз на тиждень. Час обробки однієї зони 20-50 хвилин.
Процедура проводиться по сухій чистій шкірі (без лосьйонів, парфумерії). Перед сеансом проводиться зважування і обмірювання обсягів пацієнта, щоб визначити його вихідні параметри.
При обробці різних зон може використовуватися велика чи маленька насадка. Безпосередньо перед впливом аплікатором наноситься масажне масло (лосьйон).
Після проведення процедури пацієнт буде відчувати стійке тепло в місці оброблення протягом 15-30 хвилин. Також може бути легке почервоніння шкіри. Вкрай рідко - хворобливість, кровоподтёки, втрата волосся (в результаті дії роликів і ІК світла).

Протипоказання:

— онкопатологія;
— наявність кардіостимулятора;
— металеві або інші імплантати в області впливу;
— старі опікові рубці, keloïdı;
— цукровий діабет;
— гострі або хронічні захворювання в стадії декомпенсації;
— вагітність, лактація, 6 місяців після пологів;
— будь-які активні шкірні процеси в області впливу;
— дуже суха і тендітна шкіра;
— використання препаратів, підвищують фоточутливість (akkutan, тетрациклін, звіробій);
— варикозне розширення вен в області впливу;
— епілепсія;
— порушення цілісності шкірних покривів в області впливу;
— татуювання або татуаж в області впливу.Наші послуги