лазерна Єпіляція


 • Лазерна епіляція. пахви
  Лазерна епіляція. пахви
 • Лазерна епіляція. ноги
  Лазерна епіляція. ноги
 • Лазерна епіляція. руки
  Лазерна епіляція. руки
 • Лазерна епіляція. вусики
  Лазерна епіляція. вусики

Лазерна епіляція - Один з найшвидших і результативних способів видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці обличчя і тіла пацієнта. В основі методу лежить принцип руйнування фолікули волосся під дією теплової енергії променя, який проникає в поверхневі шари дерми. сучасна методика, унікальна технологія здатні не тільки усунути небажані волосся, але і зробити вашу шкіру бездоганною.

Наш центр лазерної єпіляціі і косметології - це те місце, де ця процедура проводиться якісно і безпечно, а отриманий результат виправдовує свою ціну.

Про ПРОЦЕДУРІ

У нашому центрі епіляція лазером здійснюється способом селективного фототермолиза, за допомогою вибіркового поглинання світла меланіном, який міститься в цибулинах і стрижнях волосся. Результатом цього є термічне руйнування фолікула при відносній бездушності до опромінення з боку інших складових шкіри. Внаслідок чого подальше зростання волосся припиняється остаточно або істотно зменшується. Разом з тим такий сеанс не шкодить шкірі, так як лазер має інтегровану систему охолодження, забезпечує спеціальний знеболюючий ефект, створюючи максимальний комфорт.

При цьому слід зазначити, що також є можливість в Ужгороді провести нешкідливу лазерну епіляцію для клієнтів з темним типом шкіри. Це стало реально завдяки використанню новітнього діодного лазера MeDioStar NeXT і комбінації двох типів хвиль 810/940 нм, що дозволяє індивідуально підійти до кожного пацієнта.

ДетальнішеНаші послуги