цукрова Депіляція


 • цукрова депіляція
  цукрова депіляція
 • цукрова дєпіляція
  цукрова дєпіляція

Гладка бархатиста шкіра без єдиного волоска на всьому тілі - одна зі складових загальної краси. Красуні з найдавніших часів застосовують різні засоби, щоб добитися ідеального ефекту. З Стародавнього Єгипту прийшла до нас цукрова епіляція. Вона стала неймовірно модної останнім часом завдяки досить тривалому ефекту і терпимою хворобливості процедури.

бритва теж ненадійний інструмент для цієї делікатної процедури. Сама гідна альтернатива дорогим методам епіляції, таким як фотоепіляція і лазерна епіляція - це цукрова депіляція або шугарінг
У приготування пасти для шугаринга використовуються найпростіші компоненти: лимонний сік, вода і цукор. Можливе додавання ефірних масел та інших пом'якшуючих і заспокійливих компонентів. Іноді замість цукру використовують мед.

Що таке шугарінг і які його переваги?

Слово «шугарінг» походить від англійського «sugar», що в перекладі означає «цукор». Відомо кілька видів складу для епіляції цукрової пастою, але основною речовиною всіх видів залишається звичайний цукор. За часів єгипетських цариць замість цукру використовували мед, віск і сік цілющих рослин, але суть від цього не змінюється. Солодкий сироп - він і в Африці солодкий сироп.

Цукрова епіляція з'явилася в Європі зовсім недавно, але з кожним роком завойовує все більший простір, так як має багато очевидних переваг. До них відносяться:

 1. Низька ступінь алергенність. Сьогодні важко знайти людину, у якого є алергія на цукор і його продукти. Крім того, таку властивість цукровий сироп отримав через відсутність в ньому барвників та інших синтетичних речовин, які можуть подразнювати шкіру і викликати алергічні реакції.
 2. Кімнатна температура сиропу, яким видаляється волосся, зводить ризик отримання опіків до мінімуму (в порівнянні з епіляцією гарячим воском).
 3. Цукровий сироп для епіляції можна приготувати і в домашніх умовах, для цього достатньо знайти рецепт.
 4. Економічність і багаторазове використання сиропу для видалення волосся. Одним цукровим кулькою можна видалити волосся на пристойному ділянці тіла. Для цього використаний кулька знову розкочують на поверхні шкіри і видаляють волосся.
 5. Після епіляції залишки пасти для шугаринга просто змиваються теплою водою.
 6. Епіляція цукрової пастою не викликає вростання волосся в майбутньому, так як проводиться не проти, а вздовж лінії росту волосся.
 7. Відсутність нагрівання дозволяє проводити шугаринг навіть хворим, у кого є варикозне розширення вен.
 8. Цукор здатний зупинити ріст патогенної мікрофлори, внаслідок чого проведення процедури зводить до мінімуму виникнення запальних процесів.

Техніки шугаринга і види цукрової пасти

Техніка видалення волосся за допомогою цукрової пасти дещо різниться, так як в салонах застосовують професійно приготовані цукрові пасти різної консистенції. Цукрова паста буває наступних видів:

 • М'яка, еластична і найніжніша паста, яка застосовується на рівних поверхнях великої площі. До них відносяться руки, ноги, життя.
 • Цукрова паста середньої консистенції - вважається універсальним засобом і застосовується практично в будь-якій зоні обличчя і тіла.
 • Паста щільної консистенції - також вважається універсальним засобом, за допомогою якої видаляються волосся в зоні рук, ніг, а також пахв, бікіні, верхньої губи.
 • Дуже щільна цукрова паста - застосовується для видалення волосся в місцях з підвищеною чутливістю (глибоке бікіні, пахви, вусики).

Для видалення волосся за допомогою цукрової епіляції використовуються різні техніки. До них відносяться:

 1. Мануальна або класична техніка шугаринга. У цій техніці використовують пасти будь-якої консистенції, а видалення волосся проводиться руками (мануальним способом). Косметолог завдає пасту таким чином, щоб вона не розтеклася (строго по лінії видалення волосся), а потім різкими рухами її зривають разом з волоссям. Пасту наносять проти лінії росту волосся, а видаляють уздовж лінії. Цукровий кульку можна руками нагріти до температури тіла.
 2. бандажна техніка. Процедура шугаринга нагадує видалення волосся за допомогою воску. Таким же чином за допомогою шпателя наносять пасту, а потім накладають спеціальні смужки або бандаж. Ця техніка застосовується в тих випадках, коли волосся довге і їх потрібно видалити на великій поверхні шкіри. Бандажну техніку також застосовують для видалення волосся у важкодоступних місцях тіла.
 3. Мануальна техніка з використанням аплікацій. Застосовується при високій температурі повітря і підвищеної пітливості людини. Для цього використовують дуже щільну пасту, яку наносять аплікаціями в місцях видалення волосся. Залишають аплікації на 2 хвилини, а потім зривають по лінії росту волосся.


Наші послуги