Лазерна епіляція


У ЦЕНТРІ САМОГО ГАРНОГО МІСТА УЖГОРОДА Є ТАКЕ МІСЦЕ, ДЕ МРІЇ ПРО досконалої КРАСОТЕ втілювати в реальність.

У центрі естетичної косметології представлений повний комплекс новітніх досягнень в області краси та здоров'я. Гордість центру - надійне, перевірене часом обладнання, високий професіоналізм співробітників, найкраща косметика світу і стильний інтер'єр. Апаратна і медична косметологія, комплекс розслаблюючих процедур - основні напрямки центру. Крім того, тут пропонуються послуги перукарів і майстрів нігтьового сервісу. потрапивши сюди, ви неодмінно відчуєте себе найбажанішим гостем

комплекс послуг, надається центром естетичної косметології:

До ваших послуг останні досягнення в області лазерної медицини, тільки якісний сервіс і максимальна гарантія безпеки.

Ми використовуємо найсучаснішу техніку - діодний лазер нового покоління MeDioStarNEXT, в якому реалізовані новітні розробки сфери лазерних технологій і електроніки.

Наші співробітники - професійні лікарі та фахівці високої кваліфікації, вирішують найскладніші завдання на індивідуальному рівні.

У нас широкий спектр послуг від ANTI-AGE медицини і лазерної епіляції до видалення пігментних плям і застосування психотехніки.

Спеціально для вас ми розробили гнучку систему знижок і бонусів, які здивують так само приємно, як і результат нашої роботи.

надходження! Центр естетичної косметології «Аполлінарія» чекає вас!