Про центр естетичної косметології


Ласкаво просимо в наш центр лазерної епіляції і косметології

У нашому центрі естетичної косметології представлений широкий комплекс професійних послуг в області краси та здоров'я. Гордість центру - надійне, перевірене часом обладнання, високий професіоналізм співробітників, індивідуальний підхід до кожного клієнта і стильний інтер'єр. Апаратна і медична косметологія, комплекс розслаблюючих процедур - основні напрямки центру. Крім того, тут пропонуються послуги косметологів та майстрів нігтьового сервісу, є послуги з нарощування вій. потрапивши сюди, Ви неодмінно відчуєте себе найбажанішим гостем.

Відвідайте нашу сторінку на facebook! Там Ви знайдете багато новин про моду і красу. І ще безліч цікавого

facebook facebook facebook

комплекс послуг, надається центром естетичної косметології:

  • Лазерна епіляція
  • цукрова депіляція
  • воскова депіляція
  • Кума Shape3 Апарат
  • Косметолог
  • Нарощування вій


Що ми робимо?

У нашому центрі є безліч різних процедур лазерної епіляції. Це включає в себе видалення небажаного волосся, омолодження шкіри, підтяжка, а також ряд інших процедур. Також в центрі практикує косметолог, в роботу якого входить очищення шкіри, нанесення масок, видалення зморшок і багато іншого. Є також послуга нарощування вій.

Хто ми?

Цент лазерної епіляції і косметології, ми - фахівці своєї справи. надійне, перевірене часом обладнання, високий професіоналізм співробітників, елітна косметика. Апаратна і медична косметологія, комплекс розслаблюючих процедур - основні напрямки центру.

Чому ми?

До ваших послуг останні досягнення в області лазерної медицини, тільки якісний сервіс і максимальна гарантія безпеки. Ми використовуємо найефективнішу техніку - діодний лазер нового покоління Lumenis Lightsheer Et, в якому реалізовані новітні розробки сфери лазерних технологій і електроніки. Наші співробітники - професійні лікарі та фахівці високої кваліфікації, вирішують найскладніші завдання на індивідуальному рівні.


До і після процедури